AK Tišnov, Alšova 976, 666 01 Tišnov, IČO 26599546
tel. 608 080 590, email: martin.sebera@email.cz
bankovní spojení: Komerční banka, a.s. Tišnov, 27-8624350267 / 0100



Rok 2018
2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002
 

Facebooková prezentace Atletického klubu AK Tišnov
Fotogalerie na http://atleti-tisnov.rajce.idnes.cz/


Předběžný plán známých závodů, akcí a aktivit v roce 2018

Čtvrtek 04. 10. 2018
    sprinterský trojboj (60, 100 a 200 m) pro mládež, Kuřim.

Neděle 07. 10. 2018

Běžecká školka pro dospělé

Neděle 21. 10. 2018
8 minutovka, 12 minutovka, hodinovka, Kuřim

Neděle 11. 11. 2018

4. ročník Běh tišnovskými uličkami

Sobota 17. 11. 2018

Brněnský běžecký pohár - Jehnice

Sobota 01. 12. 2018

Brněnský běžecký pohár - Okrouhlá

Sobota 15. 12. 2018

Brněnský běžecký pohár - Vranovský žleb

Středa 26. 12. 2018

Brněnský běžecký pohár - Syrovice

Pondělí 30. 12. 2018

Silvestrovský běh v Lomničce

 

30. 09. 2018 Atletický čtyřboj, propozice, fotogalerie: Sebera a Halas
Mrazivé ráno s jinovatkou na trávě a námrazou na sklech automobilů avšak s oblouhou bez mráčků. To byl úvodní pohled na hřiště, kde se měl odehrát a odehrál 14. ročník Skokanského trojboje družstev O pohár Geodetické kanceláře Souček, společně s tradičním atletickým čtyřbojem pro mládež. Konečný počet závodníků se zastavil na čísle 108. Ve skokanském trojboji síly změřily hned 4 družstva.

Poděkování patří sponzorům a partnerům závodů: město Tišnov, Geodetická kancelář Souček, VITAR s.r.o, ZŠ nám. 28. října, ZŠ Smíškova a Ministerstvo mládeže a tělovýchovy.


Soutěžící družstva...

2018 nar. m/ž koef. výkon přepočtený body
1 MOSŤáci
dálka Václav Drhlík 1976 m 1,1265
527
593,7
573
výška Martin Sebera 1974 m 1,1298
155
175,1
586
trojskok Zdeněk Kunický 1977 m 1,0781
915
986,5
234
1393
2 Hop a nebo trop
dálka Stela Škvařilová 2004 ž 1,0000
383
383,0
269
výška Eliška Široká 2004 ž 1,0000
135
135,0
460
trojskok Jan Škvařil 1973 m 1,1588
1040
1205,2
465
1194
3 AK Tišnov
dálka Filip Drhlík 2002 m 1,0532
530
558,2
498
výška Aneta Seberová 2007 m 1,0000
110
110,0
131
trojskok Filip Misař 2002 m 1,0000
1157
1157,0
411
1040
4 Dýmka míru
dálka Stanislav Kahánek 1981 m 1,0532
446
469,7
326
výška Jan Bohm 2007 m 1,0000
120
120,0
188
trojskok Pavla Musilová 1976 ž 1,1122
870
967,6
354
868

 

Předpřípravka II - CH (2011 a mladší)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 200 200 200m b celkem pořadí
48 Tesař David 2011 AK Tišnov 10,2 1 314 1 12,9 3 0 : 38,0 38,0 1 6 1
109 Kalina Vilém 2011 AK Tišnov 10,6 2 276 3 19,4 1 0 : 39,6 39,6 2 8 2
36 Grünwald Vít 2011 AK Blansko Dvorská 11,1 3 254 5 12,5 4 0 : 43,7 43,7 4 16 3
88 Polívka Martin 2012 AK Tišnov 11,8 5 268 4 10,4 7 0 : 43,3 43,3 3 19 4
1 Keller Oskar 2011 JUDO Tišnov 11,9 6 245 7 15,9 2 0 : 45,2 45,2 6 21 5
92 Kuchařík Lukáš 2012 AK Tišnov 12,1 7 253 6 10,6 6 0 : 43,8 43,8 5 24 6
84 Cacek Josef 2012 Cáca Team 13,7 12 277 2 9,6 8 0 : 45,6 45,6 7 29 7
21 Valášek Matěj 2012 AK Blansko Dvorská 13,2 9 227 9 12,0 5 0 : 47,3 47,3 9 32 8
189 Šťastný Vojtěch 2012 12,6 8 240 8 9,2 9 0 : 48,5 48,5 10 35 9
101 Rygl Dominik 2011 ciba 11,5 4 214 10 5,8 14 0 : 46,0 46,0 8 36 10
83 Zavadil Filip 2011 AK Tišnov 13,5 10 207 11 6,3 13 0 : 48,7 48,7 11 45 11
94 Kuchařík Martin 2013 AK Tišnov 13,6 11 187 12 7,5 12 0 : 52,9 52,9 12 47 12
82 Minařík  Jakub 2014 AK Tišnov 16,2 16 170 14 8,7 10 1 : 02,1 62,1 15 55 13
93 Kuchařík Leoš 2012 AK Tišnov 14,4 13 174 13 4,9 16 0 : 57,6 57,6 13 55 13
115 Kundrata Zdeněk 2013 AK Tišnov 15,8 14 144 16 7,6 11 1 : 02,1 62,1 15 56 15
9 Halas Matěj 2013 Orel Vyškov 15,8 14 110 18 3,2 18 1 : 01,8 61,8 14 64 16
200 Kunický David 2012 16,9 17 146 15 5,4 15 1 : 07,7 67,7 17 64 16
193 Hromčík Jakub 2015 MŠ Na Paloučku 21,1 18 115 17 3,6 17 1 : 20,6 80,6 18 70 18
61 Krejčí Alex Joseph 2015 AK Tišnov 26,6 19 60 19 2,5 19 1 : 27,6 87,6 19 76 19
68 Šťastný Ondřej 2015 50,8 20 0 20 0 20   :     20 80 20
Předpřípravka II - D (2011 a mladší)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 200 200 200m b celkem pořadí
77 Marešová Nella 2011 Šak Židlochovice 10,5 1 267 1 12,1 4 0 : 39,5 39,5 1 7 1
47 Vránová Vanessa 2011 AK Slavkov u Brna 11,0 2 223 9 13,1 3 0 : 40,1 40,1 2 16* 2
7 Halasová​ Anežka 2011 Orel Vyškov 11,8 5 232 5 14,4 2 0 : 43,5 43,5 4 16* 3
80 Babíčková Lada 2011 AK Blansko Dvorská 12,0 7 240 2 11,3 5 0 : 42,9 42,9 3 17 4
112 Krchová Pavla 2011 AK Tišnov 11,9 6 240 2 8,0 7 0 : 45,0 45,0 5 20 5
53 Nedomová Sabina 2012 AK Kuřim 11,7 3 230 6 7,6 9 0 : 45,9 45,9 8 26 6
125 Berková Alexandra 2011 Atletika Šumperk 11,7 3 234 4 6,7 13 0 : 45,6 45,6 6 26 6
29 Beranová Monika 2012 Tišnov 12,3 9 229 7 15,5 1 0 : 50,2 50,2 11 28 8
81 Minaříková  Tereza 2012 AK Tišnov 12,0 7 220 10 7,3 11 0 : 45,6 45,6 6 34 9
65 Buršíková  Lenka 2011 Střemchováci 12,7 11 181 13 8,3 6 0 : 51,6 51,6 12 42 10
126 Kurdiovská Marie Anna 2011 12,4 10 225 8 7,2 12 0 : 54,6 54,6 13 43 11
199 Klimešová Aneta 2011 Sokol Tišnov 12,8 12 179 14 7,6 9 0 : 48,5 48,5 9 44 12
90 Janoušová Karla 2012 AK Tišnov 13,0 13 165 15 7,7 8 0 : 54,6 54,6 13 49 13
37 Hromčíková Rozálie 2012 AK Tišnov 15,7 15 210 11 5,9 14 0 : 49,3 49,3 10 50 14
127 Kurdiovská Terezie 2013 13,8 14 190 12 5,0 15 1 : 0,6 60,6 15 56 15
49 Tesařová Lucie 2014 AK Tišnov 16,7 17 142 16 4,3 16 1 : 1,9 61,9 16 65 16
26 Viktorová Julie 2014 Brno 15,7 15 120 17 3,5 17 1 : 2,9 62,9 17 66 17
196 Kurdiovská Alžběta 2015 19,1 18 102 18 1,3 19 1 : 15,6 75,6 18 73 18
Hejtmánková Tereza 2016 Tišnov 25,8 19 52 19 1,5 18       19 75 19
* při rovnosti celkového součtu pořadí (na prvních 3 místech) rozhoduje lepší výsledek ve sprintu, poté v dálce, poté v míčku, poté ve vytrvalosti
Předpřípravka I - CH (2009-2010)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 400 400 400m b celkem pořadí
4 Špička  David  2009 AK Kuřim  9,5 1 360 1 30,4 2 1 : 22,0 82,0 1 5 1
17 Čapek Matyáš 2009 Orel Vyškov 9,7 2 360 1 34,9 1 1 : 24,3 84,3 3 7 2
24 Merel Jiří 2009 Tišnov 10,2 3 313 3 23,5 4 1 : 22,9 82,9 2 12 3
71 Doležal Filip 2010 Sokol Česká  10,4 5 308 4 18,7 7 1 : 27,7 87,7 4 20 4
18 Sebera Matyas 2010 AK Tišnov 10,3 4 307 6 18,0 9 1 : 31,7 91,7 7 26 5
96 Slanina Erik 2009 ZŠ Čebín 11,1 8 308 4 29,3 3 1 : 36,6 96,6 12 27 6
11 Štveráček  Petr 2009 AK Tišnov 10,8 6 306 7 17,0 11 1 : 28,0 88,0 5 29 7
79 Adámek Tomáš 2010 ZŠ Předklášteří 11,0 7 286 11 21,6 6 1 : 31,1 91,1 6 30 8
3 Heřman Jakub 2009 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 11,3 12 294 8 23,4 5 1 : 31,7 91,7 7 32 9
66 Tomáš Buršík 2009 AK Tišnov 11,2 10 293 9 13,7 13 1 : 33,5 93,5 9 41 10
50 Krištof Martin 2010 TTC Koral Tišnov 11,1 8 273 13 18,6 8   :   DNF 14 43 11
45 Mazálek Marek 2010 AK Tišnov    11,5 13 284 12 15,0 12 1 : 33,6 93,6 10 47 12
195 Hromčík Štěpán 2009 AK Tišnov 11,6 14 288 10 17,5 10 1 : 41,1 101,1 13 47 12
191 Krch Vilém 2009 AK Tišnov 11,2 10 268 14 10,6 14 1 : 35,6 95,6 11 49 14
Předpřípravka I - D (2009-2010)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 400 400 400m b celkem pořadí
102 Stroblová Kateřina 2009 ŠAK Židlochovice 9,9 1 348 1 16,2 4 1 : 21,4 81,4 1 7 1
20 Valášková Anna 2009 AK Blansko Dvorská 10,2 3 342 2 23,0 1 1 : 29,6 89,6 5 11 2
124 Berková Nina 2009 Atletika Šumperk 10,0 2 315 5 14,0 8 1 : 25,6 85,6 2 17 3
28 Beranová Lenka 2010 AK Tišnov 10,5 5 317 4 15,4 5 1 : 29,2 89,2 4 18 4
107 Lamačová Karolína 2009 AK Tišnov 10,2 3 299 8 22,1 2 1 : 30,8 90,8 7 20 5
117 Mašínská Kateřina 2009 AK Tišnov 11,0 8 308 6 14,5 7 1 : 29,6 89,6 5 26 6
70 Tomanová Maja 2010 Orel Vyškov 11,0 8 324 3 8,3 14 1 : 28,4 88,4 3 28 7
106 Kocůrová Kateřina 2009 AK Tišnov 10,6 6 259 13 10,6 11 1 : 31,7 91,7 8 38 8
108 Žáková Rebecca 2010 AK Blansko Dvorská 11,3 10 302 7 12,5 10 1 : 37,7 97,7 12 39 9
5 Modřická Kateřina 2009 AK Tišnov 11,7 12 283 10 17,7 3 1 : 42,9 102,9 14 39 9
89 Polívková Nikol 2009 AK Tišnov 11,6 11 265 12 13,6 9 1 : 32,6 92,6 9 41 11
194 Horáková Sofie 2010 ZŠ Předklášteří 10,7 7 293 9 7,7 15 1 : 35,0 95,0 11 42 12
60 Kubátová Ema 2010 AK Kuřim 12,0 13 243 14 15,3 6 1 : 39,4 99,4 13 46 13
59 Kubátová Běta 2010 AK Kuřim 12,6 14 270 11 10,3 12 1 : 34,5 94,5 10 47 14
73 Cacková Viktorie 2010 Cáca Team 13,2 15 206 15 8,7 13 1 : 53,8 113,8 15 58 15
Přípravka - CH (2007-2008)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 600 600 600m b celkem pořadí
22 Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 8,5 1 397 1 38,8 1 2 : 10,3 130,3 5 8 1
27 Beran Matěj 2008 AK Tišnov 9,5 2 365 3 34,2 3 2 : 1,4 121,4 1 9 2
190 Trungel Petr 2007 JAC Brno 9,7 5 366 2 29,6 7 2 : 8,3 128,3 4 18 3
100 Sova Jakub 2007 AK Tišnov 9,7 5 360 5 21,8 10 2 : 2,5 122,5 3 23 4
116 Klimeš Bruno 2008 AK BD 9,6 4 336 11 34,4 2 2 : 11,6 131,6 7 24 5
46 Vrána Filip 2008 AK Slavkov u Brna 9,5 2 341 9 33,0 5 2 : 12,0 132,0 8 24 5
62 Šíma Ondřej 2007 JAC Brno 9,7 5 365 3 30,6 6 2 : 18,7 138,7 11 25 7
131 Škvařil Hynek 2008 AK Blansko Dvorská 9,7 5 354 7 28,9 8 2 : 11,1 131,1 6 26 8
23 Augustin Tomáš 2007 AK Blansko 9,8 10 358 6 33,2 4 2 : 15,9 135,9 10 30 9
35 Grünwald Martin 2007 AK Blansko Dvorská 9,7 5 353 8 25,6 9 2 : 13,2 133,2 9 31 10
41 Tajovský Šimon 2007 AK Kuřim 9,9 11 338 10 21,6 11 2 : 2,0 122,0 2 34 11
54 Klusák Vojtěch 2008 AK Tišnov 11 12 300 12 20,3 12 2 : 30,5 150,5 12 48 12
Přípravka - D (2007-2008)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 600 600 600m b celkem pořadí
30 Žáková Andrea 2007 AK Kuřim 8,9 531 386 276 27,0 201 2 : 4,4 124,4 446 1454 1
69 Tomanová Stela 2007 Orel Vyškov 9,0 506 393 292 22,7 151 2 : 2,8 122,8 468 1417 2
6 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 9,4 413 385 274 30,5 242 2 : 3,8 123,8 454 1383 3
2 Heřmanová Lucie 2007 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 9,5 391 373 248 36,7 316 2 : 8,7 128,7 388 1343 4
44 Mazálková Natálie 2007 AK Tišnov    9,5 391 351 202 31,7 256 2 : 7,5 127,5 404 1253 5
95 Kniesová Lucie 2007 AK Blansko Dvorská 9,5 391 354 208 27,9 211 2 : 7,1 127,1 409 1219 6
123 Berková Ema 2007 Atletika Šumperk 9,4 413 351 202 23,6 161 2 : 7,9 127,9 399 1175 7
103 Králová Ema 2008 AK Blansko Dvorská 9,7 348 388 281 21,3 135 2 : 8,3 128,3 393 1157 8
98 Václavková Lenka 2008 AK Kuřim 10,0 289 314 131 18,5 104 2 : 29,4 149,4 164 688 9
120 Mašková Alexandra 2008 AK Tišnov 10,2 252 284 81 23,3 158 2 : 38,5 158,5 94 585 10
10 Svobodová Alice 2008 AK Tišnov 10,6 185 239 21 20,3 124 2 : 36,0 156,0 111 441 11
75 Švehlová Kateřina 2008 AK Tišnov 10,9 141 217 2 15,2 69 2 : 24,5 144,5 209 421 12
76 Marešova Tamara 2008 Šak Židlochovice 11,1 115 301 109 15,1 68 2 : 33,7 153,7 128 420 13
Mladší žáci (2005-2006)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 800 800 800m b celkem pořadí
97 Černý Ondřej 2005 AK Tišnov 8,8 295 455 299 44,2 259 3 : 13,0 193,0 133 986 1
72 Cacek Ondřej 2005 Cáca Team 9,0 253 423 244 45,2 267 3 : 4,6 184,6 187 951 2
87 Marek Jakub 2006 AK Tišnov 10,2 64 353 135 41,0 232 3 : 14,2 194,2 126 557 3
Mladší žákyně (2005-2006)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b míček b 600 600 600m b celkem pořadí
74 Švehlová Anna 2006 AK Tišnov 9,2 458 394 294 31,1 249 1 : 59,3 119,3 519 1520 1
32 Fučíková Eliška 2006 AK Kuřim 9,4 413 383 270 17,6 95 2 : 0,5 120,5 501 1279 2
121 Mašková Radka 2006 AK Tišnov 9,6 369 380 263 22,3 147 2 : 11,7 131,7 350 1129 3
58 Vacková Veronika 2006 ŠAK Židlochovice 9,5 391 0 0 30,6 243 2 : 2,9 122,9 467 1101 4
122 Součková  Anna 2006 AK Tišnov 10,9 141 273 65 16,2 80 2 : 37,5 157,5 101 387 5
Starší žáci (2003-2004)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b koule b 1000m b celkem pořadí
118 Schulz Dominik 2004 AK Tišnov 8,6 340 458 304 6,37 270 4 : 1,2 241,2 192 1106 1
40 Tajovský Matěj 2004 AK Kuřim 8,9 274 432 259 7,32 326 3 : 57,5 237,5 213 1072 2
Starší žákyně (2003-2004)
č. jméno nar. klub/škola 60m b dálka b koule b 800 800 800m b celkem pořadí
197 Jelínková Barbora 2003 AK Kuřim 8,3 690 452 433 8,61 403 3 : 10,9 190,9 271 1797 1
42 Holešinská Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 8,4 662 415 343 6,34 269 2 : 47,5 167,5 490 1764 2
188 Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 8,8 556 466 469 7,04 310 2 : 56,2 176,2 401 1736 3
51 Trojancová Iveta 2003 Orel Vyškov 9,0 506 432 384 6,2,0 260 2 : 46,3 166,3 503 1653 4
192 Kundrátová Magdaléna 2004 AK Tišnov 9,7 348 389 283 7,04 310 2 : 59,9 179,9 366 1307 5
130 Škvařilová Stela 2004 AK Blansko Dvorská 10,0 289 383 270 6,36 270 3 : 3,9 183,9 330 1159 6

 

 

16. 06. 2018 Atletický čtyřboj, propozice, fotogalerie: Sebera,
Tradiční atletický čtyřboj proběhl v sobotu 16. 6. 2018. Z pohledu pořadatelů bylo vše nalajnované velmi dobře. Díky Vaškovi Drhlíkovi byla nová natažena nová síť, doplněn písek v doskočištích, dráha vyfoukána. Školník vzorově připravil zázemí a bezvadně fungovala skupina neuvěřitelných rozhodčích, kteří jsou schopni a ochotni se v sobotním dopoledni podílet na bezprostředním průběhu závodů. Počet dětí byl velmi vysoký, což nás těší, počasí bylo ideálně atletické. Výsledky jsme vyhlásili rychle a vrchol tomboly - dort s králíky z klobouku - putuje do Kuřimi :-)

Rozhodčím patří poděkování jmenovitě: Petra Seberová, Šárka Ondráčková, Vašek Drhlík, Katarína Berková, Alena a Pavel Maškovi, Libuše a Martin Černí, Daniel Vojtová, Kateřina Smetanová, Ivan Ochrymčuk, Martin Novotný, Anna a Jakub Vrzalovi, Míša Mašková, Jarek Kundrát, Filipové Drhlík a Misař a Martin Sebera :-)

Poděkování patří také sponzorům a partnerům závodů: město Tišnov, Geodetická kancelář Souček, VITAR s.r.o, ZŠ nám. 28. října, ZŠ Smíškova


Předpřípravka II - CH (2011 a mladší)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 200 200 200m b celkem pořadí
86 Tesař David 2011 AK Tišnov 10,1 1 320 1 13,1 2 0 : 37,9 37,9 1 5 1
97 Kalina Vilém 2011 AK Tišnov 11,3 2 280 2 11,9 3 0 : 40,6 40,6 2 9 2
46 Pokorný Jakub 2011 AK Kuřim 11,9 4 245 3 19,2 1 0 : 44,7 44,7 5 13 3
109 Kuchařík Lukáš 2012 AK Tišnov 11,8 3 245 3 11,6 5 0 : 43,1 43,1 3 14 4
12 Kropáček Antonín 2011 Ak Tišnov 12,0 5 240 6 11,8 4 0 : 43,7 43,7 4 19 5
50 Lamač Jakub 2012   13,0 6 230 7 11,5 6 0 : 48,5 48,5 8 27 6
98 Šťastný Vojtěch 2012   13,1 7 230 7 8,2 8 0 : 49,0 49,0 9 31 7
78 Rygl Dominik 2011 JAC Brno 13,2 8 245 3 6,5 13 0 : 49,9 49,9 10 34 8
43 Juřica Jan 2011   13,3 9 205 10 7,3 10 0 : 47,1 47,1 6 35 9
24 Přikryl Radek 2013   14,0 12 225 9 9,3 7 0 : 52,2 52,2 11 39 10
91 Novák Vojtěch 2012 AK Tišnov 14,3 14 170 12 7,4 9 0 : 53,8 53,8 12 47 11
107 Kuchařík Martin 2013 AK Tišnov 13,7 11 165 15 5,3 17 0 : 48,3 48,3 7 50 12
108 Kuchařík Leoš 2012 AK Tišnov 14,4 15 170 12 6,1 14 0 : 57,3 57,3 13 54 13
23 Přikryl Vít 2013 AK Tišnov 14,4 15 155 16 7,0 12 0 : 57,3 57,3 13 56 14
84 Mazač Michal 2012   13,5 10 130 19 7,1 11 1 : 01,7 61,7 16 56 14
49 Juřica Radek 2013   14,2 13 145 17 4,7 18 0 : 57,3 57,3 13 61 16
106 Humpolec Tomas 2012 AK Tisnov 15,4 17 175 11 5,4 16 1 : 04,5 64,5 17 61 16
27 Minařík Jan 2013   17,2 19 170 12 4,3 19 1 : 11,6 71,6 18 68 18
26 Minařík Jakub 2014   17,0 18 140 18 5,6 15 1 : 13,2 73,2 19 70 19
7 Hromčík Jakub 2015 AK Tišnov 24,0 21 80 20 3,8 20 1 : 35,4 95,4 20 81 20
111 Krejčí Alex Joseph 2015 AK Tišnov 22,6 20 70 21 2,1 21 1 : 52,9 112,9 21 83 21
-
Předpřípravka II - D (2011 a mladší)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 200 200 200m b celkem pořadí
117 Marešová  Nella 2011 Šak Židlochovice  10,2 1 258 1 13,5 2 0 : 39,7 39,7 2 6 1
53 Vránová Vanessa 2011 AK Slavkov u Brna 10,3 2 226 3 13,3 3 0 : 39,1 39,1 1 9 2
10 Krchová Pavla 2011 AK Tišnov 11,8 4 217 4 8,11 4 0 : 45,8 45,8 5 17 3
105 Berková Alexandra 2011 Atletika Šumperk 11,7 3 233 2 3,91 11 0 : 43,9 43,9 3 19 4
21 Nedomová Sabina 2012 Sokol Kuřim 12,1 5 209 7 8,00 5 0 : 44,9 44,9 4 21 5
127 Růžičková Zuzana 2012 KVS Šumperk 12,6 8 211 6 5,23 9 0 : 49,8 49,8 8 31 6
66 Havelková Vanesa 2012 AK Tišnov 12,4 6 155 11 7,16 8 0 : 49,0 49,0 7 32 7
19 Beranová Monika 2012 AK Tišnov 13,2 10 216 5 14,46 1 1 : 14,7 74,7 18 34 8
31 Dufková Sára 2012 AK Kuřim 12,8 9 172 10 7,41 6 0 : 52,7 52,7 9 34 8
25 Minaříková Tereza 2012   12,4 6 115 17 7,27 7 0 : 48,9 48,9 6 36 10
6 Hromčíková Rozálie 2012 AK Tišnov 14,4 11 174 8 4,52 10 0 : 59,6 59,6 10 39 11
2 Bukalová Viktorie 2013 AK Tišnov 16,3 13 173 9 3,56 14 1 : 01,5 61,5 12 48 12
14 Štveráčková Kateřina 2012 Sokol Tišnov 15,9 12 137 13 3,60 13 1 : 00,6 60,6 11 49 13
87 Tesařová Lucie 2014 AK Tišnov 17,3 15 145 12 3,20 16 1 : 06,9 66,9 13 56 14
35 Viktorová Julie 2014 Brno 16,4 14 116 16 3,30 15 1 : 13,6 73,6 17 62 15
28 Minaříková Josefína 2013   19 16 109 18 3,65 12 1 : 12,5 72,5 16 62 15
58 Nedomová Anežka 2014 AK Tišnov 22,4 19 118 15 2,87 17 1 : 08,3 68,3 14 65 17
65 Suchomelová Veronika 2015   19,2 17 80 19 2,84 18 1 : 10,3 70,3 15 69 18
3 Bukalová Sofie 2015 AK Tišnov 21,4 18 119 14 2,00 19 1 : 35,0 95,0 19 70 19
-
Předpřípravka I - CH (2009-2010)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 400 400 400m b celkem pořadí
4 Čapek Matyáš 2009 Orel Vyškov 9,8 2 360 2 33,7 1 1 : 21,3 81,3 2 7 1
59 Špička David 2009 AK KUŘIM 9,7 1 380 1 23,5 4 1 : 23,1 83,1 3 9 2
77 Muzikář Ondřej 2010 Sokol Bílovice nad Svitavou 10,0 3 335 3 24,9 2 1 : 19,2 79,2 1 9 3
48 Juřica Tomáš 2010   10,9 6 315 6 24,4 3 1 : 26,0 86,0 5 20 4
16 Krištof Martin 2010 TTC Koral Tišnov 10,9 6 320 5 18,7 9 1 : 26,5 86,5 6 26 5
13 Štveráček Petr 2009 AK Tišnov 10,6 5 335 3 17,7 11 1 : 26,7 86,7 7 26 5
118 Sova Tomáš 2009 Překlášteří 10,3 4 310 8 13,5 14 1 : 23,6 83,6 4 30 7
71 Sebera Matyas 2010 AK Tišnov 11,0 8 290 12 21,2 6 1 : 30,9 90,9 9 35 8
37 Heřman Jakub 2009 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 11,6 12 305 10 22,6 5 1 : 28,9 88,9 8 35 8
5 Hromčík Štěpán 2009 AK Tišnov 11,6 12 315 6 20,1 7 1 : 35,7 95,7 11 36 10
29 Havlík Radim 2010 Předklášteří 11,3 10 290 12 19,0 8 1 : 36,8 96,8 12 42 11
32 Dufek Dominik 2009 AK Kuřim 11,0 8 280 15 17,9 10 1 : 34,0 94,0 10 43 12
51 Mazálek Marek    2010 AK Tišnov    11,3 10 290 12 15,3 13 1 : 36,8 96,8 12 47 13
47 Pokorný Matěj 2009 AK Kuřim 11,9 14 310 8 17,2 12 1 : 38,2 98,2 14 48 14
125 Růžička Matěj 2009 KVS Šumperk 12,0 15 300 11 10,1 15 1 : 46,2 106,2 15 56 15
* při rovnosti celkového součtu pořadí (na prvních 3 místech) rozhoduje lepší výsledek ve sprintu, poté v dálce, poté v míčku, poté ve vytrvalosti
-
Předpřípravka I - D (2009-2010)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 400 400 400m b celkem pořadí
104 Berková Nina 2009 Atletika Šumperk 9,6 1 330 2 14,6 5 1 : 25,2 85,2 1 9 1
85 Valášková Anna 2009 AK Blansko Dvorská 10,2 2 340 1 20,8 1 1 : 29,9 89,9 5 9 2
41 Bukalová Adriana 2010 AK Tišnov 10,4 3 320 4 13,7 6 1 : 26,0 86,0 2 15 3
18 Beranová Lenka 2010 AK Tišnov 10,7 6 325 3 15,9 4 1 : 28,6 88,6 3 16 4
11 Kropáčková Jana 2009 Sokol Tišnov 10,8 8 305 8 17,2 3 1 : 33,1 93,1 8 27 5
68 Štoudková Lucie 2009 AK Kuřim 10,5 4 315 6 11,3 9 1 : 37,4 97,4 12 31 6
114 Lamačová Karolína 2009 AK Tišnov 11,4 11 295 10 17,3 2 1 : 34,6 94,6 10 33 7
121 Kalná Elizabeta 2010 ZS Smíškova 11,4 11 300 9 12,4 7 1 : 32,6 92,6 7 34 8
123 Kocůrová Anežka 2010 AK Tišnov 10,7 6 315 6 8,0 16 1 : 32,0 92,0 6 34 8
40 Tomanová Maja 2010 Orel Vyškov 11,3 10 320 4 9,6 13 1 : 33,9 93,9 9 36 10
124 Kocůrová Kateřina 2009 AK Tišnov 10,5 4 275 13 8,2 15 1 : 29,2 89,2 4 36 10
99 Horáková Sofie 2010 AK Kuřim 10,8 8 290 11 8,4 14 1 : 36,5 96,5 11 44 12
61 Řepová Julie 2010 AK Tišnov 11,9 13 280 12 12,2 8 1 : 46,6 106,6 14 47 13
100 Oščatková Lucie 2010 AK Kuřim 12,1 14 270 14 11,2 10 1 : 47,5 107,5 16 54 14
90 Kubátová Ema 2010 AK Kuřim 12,3 15 260 15 9,8 12 1 : 45,7 105,7 13 55 15
89 Kubátová Běta 2010 AK Kuřim 12,9 16 260 15 10,2 11 1 : 46,8 106,8 15 57 16
* při rovnosti celkového součtu pořadí (na prvních 3 místech) rozhoduje lepší výsledek ve sprintu, poté v dálce, poté v míčku, poté ve vytrvalosti
-
Přípravka - CH (2007-2008)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 600 600 600m b celkem pořadí
115 Čumpelík Lukáš 2008 Brno 9,1 1 407 2 43,97 1 1 : 58,8 118,8 1 5 1
1 Lát Dušan 2007 AK Blansko Dvorská 9,2 2 409 1 40,90 2 2 : 07,1 127,1 3 8 2
17 Beran Matěj 2008 AK Tišnov 9,7 4 366 4 31,35 4 2 : 06,4 126,4 2 14 3
52 Vrána Filip 2008 AK Slavkov u Brna 9,4 3 347 5 33,33 3 2 : 07,4 127,4 4 15 4
79 Šíma Ondřej 2007 JAC Brno 9,9 5 372 3 30,76 5 2 : 22,7 142,7 7 20 5
22 Jedlička Jonáš 2007 AK Kuřim 9,9 5 340 6 27,46 6 2 : 15,8 135,8 6 23 6
60 Réman Jan 2008 AK Předklášteří 10,2 7 325 7 24,85 7 2 : 14,8 134,8 5 26 7
54 Svoboda Gabriel 2008 AK Kuřim 10,8 8 291 8 16,10 9 2 : 23,2 143,2 8 33 8
62 Řepa Jakub 2008 ZŠ Deblín 10,9 9 258 9 18,60 8 2 : 35,5 155,5 9 35 9
-
Přípravka - D (2007-2008)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 600 600 600m b celkem pořadí
30 Žáková Andrea 2007 AK Kuřim 8,8 556 427 371 25,26 180 2 : 07,5 127,5 404 1511 1
56 Daněčková Lucie 2007 ŠAK Židlochovice 9,2 458 390 285 33,60 278 2 : 03,2 123,2 463 1484 2
39 Tomanová Stela 2007 Orel Vyškov 9,2 458 384 272 23,40 159 1 : 59,5 119,5 516 1405 3
103 Berková Ema 2007 Atletika Šumperk 9,2 458 363 227 22,13 145 2 : 11,4 131,4 354 1184 4
36 Heřmanová Lucie 2007 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 9,7 348 337 174 34,76 292 2 : 14,5 134,5 316 1130 5
72 Seberová Aneta 2007 AK Tišnov 9,6 369 353 206 22,03 144 2 : 12,0 132,0 346 1065 6
64 Suchomelová Alžběta 2007 AHA Vyškov 10,2 252 327 155 31,76 256 2 : 10,8 130,8 361 1024 7
126 Širůčková Renata 2007   10,1 270 293 95 18,48 104 2 : 12,5 132,5 340 809 8
9 Trojancová Monika 2008 Orel Vyškov 10,3 235 277 70 22,43 148 2 : 18,5 138,5 271 724 9
44 Kalná Rosalie 2008 AK Kurim 10,4 218 285 83 17,50 94 2 : 14,0 134,0 322 717 10
81 Závodná Rozálie 2007 Atletika Slavkov 10,2 252 319 140 23,80 164 2 : 32,7 152,7 136 692 11
70 Holešinská  Nela 2007 ŠAK Židlochovice 10,7 170 298 104 21,40 137 2 : 29,0 149,0 167 578 12
122 Dvořáčková Tereza 2007   11,0 128 253 37 22,05 144 2 : 27,6 147,6 180 489 13
112 Sigmundová Viktorie 2008 žádný 11,2 103 270 60 21,97 143 2 : 34,9 154,9 119 425 14
116 Marešová Tamara 2008 Šak Židlochovice  11,0 128 285 83 18,46 104 2 : 39,4 159,4 88 403 15
88 Januszová Karolina 2008 AK Tišnov 10,9 141 288 87 10,70 23 2 : 35,2 155,2 117 368 16
-
Mladší žáci (2005-2006)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 800 b celkem pořadí
42 Donneberger Jan 2005 Orel Vyškov 8,5 364 443 278 47,00 282 2 : 47,5 167,5 321 1245 1
92 Černý Ondřej 2005 AK Tišnov 8,7 318 418 235 47,00 282 2 : 58,0 178,0 235 1070 2
73 Heřman  Lukáš 2005 VSK Univerzita Brno 9,0 253 425 247 44,50 262 2 : 58,7 178,7 229 991 3
75 Marek Jakub 2006 Ak Tisnov 9,7 129 376 168 40,44 228 3 : 01,8 181,8 207 732 4
95 Schulz Vojtěch 2005 AK Tišnov 9,3 196 336 111 34,14 176 3 : 00,9 180,9 213 696 5
74 Macfelda Filip 2005 VSK Univerzita Brno 11,0 5 245 13 40,88 231 4 : 18,2 258,2 0 249 6
-
Mladší žákyně (2005-2006)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b míček b 600 m b celkem pořadí
76 Konečná Eliška 2005 AK Kuřim 8,5 635 466 469 32,83 269 1 : 56,4 116,4 563 1936 1
93 Sigmundová Adéla 2005 ŠAK Židlochovice 9,1 482 399 306 31,70 256 1 : 56,1 116,1 568 1612 2
120 Kalná Johana 2005 AK Tišnov 9,0 506 412 336 24,43 171 2 : 04,2 124,2 449 1462 3
80 Kutějová Petra 2006 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou 9,4 413 391 287 27,51 206 2 : 06,1 126,1 423 1329 4
20 Fučíková  Eliška 2006 AK-Kuřim  9,6 369 362 225 17,95 98 2 : 06,4 126,4 419 1111 5
-
Starší žáci (2003-2004)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b koule b 1000 m b celkem pořadí
94 Schulz Dominik 2004 AK Tišnov 8,7 318 432 259 6,51 279 4 : 00,5 240,5 196 1052 1
45 Tajovský Matěj 2004 AK Kuřim 8,8 295 410 222 7,10 313 4 : 11,1 251,1 141 971 2
-
Starší žákyně (2003-2004)
č. jméno   nar. oddíl 60m b dálka b koule b 800 800 800m b celkem pořadí
69 Holešinská  Iveta 2003 ŠAK Židlochovice 8,4 662 519 612 5,89 242 2 : 41,5 161,5 556 2072 1
96 Jelínková Barbora 2003 AK Kuřim 8,3 690 472 485 10,02 487 3 : 00,7 180,7 359 2021 2
101 Skoumalová Michaela 2003 AK Kuřim 8,6 608 459 451 7,95 363 2 : 41,5 161,5 556 1978 3
33 Široká Eliška 2004 AK Blansko Dvorská 8,7 582 473 487 7,13 315 2 : 44,7 164,7 520 1904 4
8 Trojancová Iveta 2003 Orel Vyškov 8,6 608 429 376 5,11 197 2 : 41,8 161,8 552 1733 5
102 Mikulicová Michaela 2003 AK Kuřim 9,0 506 377 257 7,47 335 2 : 49,5 169,5 469 1567 6
130 Mezuláníková Radka 2004 AK Tišnov 9,0 506 409 329 6,70 290 3 : 06,1 186,1 311 1436 7
83 Kundrátová Magdaléna 2004 AK Tišnov 9,2 458 375 252 6,88 300 2 : 55,6 175,6 407 1417 8
15 Štveráčková Alena 2004 AK Tišnov 9,2 458 389 283 5,76 235 2 : 56,7 176,7 396 1372 9
82 Luňáčková Sára 2003 AK Tišnov 9,1 482 370 242 5,11 197 2 : 58,3 178,3 381 1302 10

 

chybějící výsledky, které jednou budou doplněny...

  • prosinec 2017
  • leden
    • 13.-14. MMaS ve vícebojích v hale; Ostrava
  • únor
    • pá 2. (pololetní prázdniny) MMaS žactva v hale; Ostrava
    • so 3. MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale; Ostrava
    • 24.-25. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců; Ostrava
  • březen

Neděle 27. 5. 2018

2. kolo KP družstev staršího žactva
Mistrovství Jihomoravského kraje mladšího a staršího žactva jednotlivců (Břeclav)

Neděle 3. 6. 2018

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva jednotlivců (Brno, stadion Pod Palackého vrchem)

Neděle 3. 6. 2018 Atletický čtyřboj a Knínické kolečko (Moravské Knínice)
Pátek 8. až 9. 6. 2018 You dream We Run (Blansko)

Sobota 9. 6. 2018

II. NL mužů a žen (Hodonín), 2. kolo

Neděle 10. 6. 2018

3. kolo KP družstev staršího žactva (Hodonín)

Čtvrtek 14. 6. 2018

KP družstva mladšího žactva, sk. B, 2. kolo (Břeclav)

Sobota 16. 6. 2018 Atletický čtyřboj (Tišnov)

Neděle 17. 6. 2018

Mistrovství Moravy a Slezska jednotlivců - M, Ž, J, D (Ostrava)

 

 

PF 2018, odkaz na ostatní PF v historii