tel. 608 080 590, email: martin.sebera@email.cz
bankovní spojení: Komerční banka, a.s. Tišnov, 27-8624350267 / 0100

2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003
Rok 2002

31. 12. 2002 - Silvestrovský běh v Lomničce (výsledky, výsledky žactva)
Poslední den minulého roku se opět v Lomničce konal Silvestrovský běh. Tradiční kategorie mužů, mužů-veteránů a žen byly letos rozšířeny o kategorie mládežnické. Nejrychleji zvládl 6-km trať Miroslav Havlík. Výsledky. Muži: 1. Cacek, 2. Chlup, 3. Vejrosta. Muži-veteráni: 1. Havlík, 2. Kaše, 3. Zourek. Ženy: 1. Novotná, 2. Mašková, 3. Součková. Mládež: Vejrosta, Matoušková, Matoušek, Vejrostová, Kvíčalová, Hrabec, Součková, Miovský.
O organizaci celého závodu se precizně postarali členové Sokola Lomnička a AK Tišnov. Jediné, co chybělo k opravdové idylce (a jediné, co lze pořadatelům silvestrovského běhu vytknout) byla zatažená obloha bez sluníčka. Trať byla letos zpestřena ledovou skluzavkou hned po startu. Ta však k zimním běhům neodmyslitelně patří. Nejen vítězové dostali krásné ceny od sponzorů závodu Style Sport Tišnov, ČSAD Tišnov, Pálenice Matoušek, obec Lomnička, JME a Kontest Tišnov.

26. 12. 2002 - BBP 2002/2003 (IV.) - Štěpánský běh v Syrovicích (výsledky)
I o vánočních svátcích vyrazili tišnovští atleti do bojů v Brněnském běžeckém poháru. 26. 12. 2002 si dali dostaveníčko v Syrovicích na tradičním svatoštěpánském běhu. Na 4,8 km dlouhé trati vybojovaly Alena Mašková v ženách i Terka Součková v dorostenkách 5. místa.

17. 12. 2002 - Vánoční překážková dráha (výsledky)
Letos poprvé se pro žáky tišnovských základních škol uskutečnila v úterý 17. 12. v tělocvičně ZŠ 28. října "Vánoční překážková dráha". Celkem 27 dětí čtyř základních škol, od první do deváté třídy si vyzkoušely svoji obratnost, rychlost a vytrvalost. Závody navázaly na Mikulášskou překážkovou dráhu konanou v Kuřimi. Všichni sportovci byli odměněni cenami, které zajistila firma Kontest Tišnov. Jména vítězů: 1. třída Petr Sobotka, 2. třída Žaneta Matulová a Jaroslav Matoušek, 3. třída Zuzana Hýsková a Tomáš Peřina, 4. třída Tereza Dušková a Martin Filka, 5. třída Veronika Řepová, 6. třída Hana Jiříčková a Marek Sedláček, 9. třída Tereza Součková. Absolutně nejrychlejším bežcem byli Martin Filka ze ZŠ Jungmannova v Kuřimi a Hana Jiříčková ze ZŠ Smíškova.

14. 12. 2002 - BBP 2002/2003 (III.) - Tuřanská dvanáctka (výsledky)
V sobotu 14. 12. se v Tuřanech za mrazivého dopoledne uskutečnil třetí díl Brněnského běžeckého poháru. I těchto závodů se zúčastnili běžci AK Tišnov a dali o sobě znovu vědět. V kategorii dorostenek na 6 km trati až v nervy drásajícím finiši vybojovala Tereza Součková bronzovou medaili. Jen 9 s dělilo v kategorii žen Petru Novotnou od bronzu, Alena Mašková potvrdila svůj standard 11. místem. Milým překvapením a příslibem do budoucna je 6. místo Petra Ondrouška v dorostencích. Další cenné zkušenosti sbíraly mladší žákyně. Míša Jurčáková skončila 10., Juliána Kvíčalová 17., Stanislava Pavlíčková 20., Zuzana Tomanová 21. V celkovém pořadí po 3 závodech je Tereza Součková 4., Petr Ondroušek 12., Petra Novotná 3. a Alena Mašková 8.

6. 12. 2002 - Kuřim, Mikulášská překážková dráha, Čertova laťka
V pátek 6. 12. uspořádal DDM v Kuřimi Mikulášskou překážkovou dráhu a závody ve skoku vysokém - Čertovu laťku. 7-členná výprava žáků naší školy si vedla více než skvěle. Ve svých kategoriích zvítězili Martin Flamich a Tereza Dušková, druzí skončili Darina Horvátová, Jakub Dušek, Jan Svoboda a Denisa Kučerová. Ve skoku vysokém byla Miša Jurčáková třetí. Ve více jak 40-ti členém poli závodníků se naši borci rozhodně neztratili.

30. 11. 2002 - BBP 2002/2003 (II.) - O pohár Jehnic (výsledky)
V sobotu 30. 11. se uskutečnil druhý díl Brněnského běžeckého poháru, tentokráte v Brně-Jehnicích. V kategorii žen si Petra Novotná polepšila o jeden stupínek, skončila 4., Alena Mašková 15. V dorostenkách Tereza Součková povyskočila též o jedno místo na 11. příčku.

17. 11. 2002 - BBP 2002/2003 (I.)- Běh 17. listopadu (výsledky)
V neděli 17. listopadu odstartoval 11-ti dílný Brněnský běžecký pohár. Změřit síly s brněnskými oddíly si vyjeli i atleti z AK Tišnov. Nejlépe si vedl v kategorii starších žáků Ivan Miovský, který obsadil druhé místo. V kategorii žen skončila na 5 km trati Petra Novotná 5., Alena Mašková 14, v dorostenkách obsadila Tereza Součková místo 12. Ostatní mladí atleti zjistili, že cesta k lepším umístěním bude ještě dlouhá, protkaná notnou dávkou vytrvalosti a tréninkovou pílí.

Bílovické krpály
Na kdysi velmi kvalitní tradici radiového orientačního běhu v Tišnově zavzpomínali v letošním posledním závodě Alena Mašková a Petra Novotná z AK Tišnov, které na tradičním loučení se sezonou, závodem Horský maratón: Bílovické krpály obsadily na 15 km trati druhé místo.

9. 11. 2002 - Velká cena Kontest Tišnov - běh proti drogám (výsledky, fotografie)
V sobotu 9. 11. si v Tišnově dali dostaveníčko první letošní sněhová bouře a atleti, kteří přišli na 1. ročník Velké ceny Kontest Tišnov-Běh proti drogám. Závody zahájil starosta Tišnova pan Fruhwirt a pak se na jednotlivé tratě vydali nejmenší závodníci následováni ostatními kategoriemi. Závody byly ukončeny závěrečným kláním štafet. Závodů se zúčastnilo na 40 běžců, kteří dokázali, že nepřízeň počasí je to poslední, co je může odradit. Organizátoři děkují firmám Kontest Tišnov, hostinec U Vlachů Jamné a městu Tišnov za hezké ceny a ředitelství ZŠ 28. října za vytvoření kvalitního pořadatelského zázemí.

19. 10. 2002 - Dvanáctiminutovka a hodinovka v Kuřimi (výsledky)
V sobotu 19. 10. 2002 se v Kuřimi konal III. ročník Kuřimské dvanáctiminutovky. Závodů se zúčastnilo 24 dětí z AK Tišnov, kteří vzorně reprezentovali nejen atletický klub, ale i ZŠ 28. října. V kategorii "nejmladších" zvítězila Tereza Dušková, v kategorii "přípravek" dominovala Markéta Horáková, druhé místo obsadila Veronika Řepová. Dali jsme o sobě vědět také v "mladších žákyních". Druhá doběhla Michaela Jurčáková, třetí místa získali Katka Jaskulková a Marek Sedláček. Nejlepšího výsledku dosáhla v kategorii "starších žákyň" Tereza Součková, která překonala i dosavadní rekord závodu. Přesto to stačilo až na druhé místo.
Mládež vystřídala elitní kategorie mužů, která běžela hodinovku. Vstup do sezóny se podařil i veteránům AK Tišnov. Milos Frýba uběhl 14,5 km a vystoupil tak na bronzový stupínek. Dařilo se také Vladimíru Cetkovskému, který v kategorii "50" vybojoval taktéž třetí místo výkonem 13,3 km.